Zalecenia pooperacyjne

Niby wakacje a moi ludzie ciągle zabiegani, więc i ja miałem mniej czasu dla Was za co serdecznie przepraszam. Rozpoczynam przygotowania do zlotu maltańczyków, ale o tym opowiem wam jutro (szał po prostu szał). Dziś podzielę się z wami bieżącymi przeżyciami, czyli operacją o której wspominałem w ostatnim wpisie. No i jestem bardziej szczerbaty. Usunięto mi kły, co człowieki ładnie nazwały w karcie – sanacja jamy ustnej, a samo usunięcie zębów ekstrakcją kłów.  Korzenie sięgały aż do jamy nosowej, dlatego konieczne było naszycie płatów śluzówki w powstałe ubytki. Jak na takiego małego pieska to całkiem ogromniaste te zęby:

image (3)

image (2)

Jak zwykle dostałem zalecenia pooperacyjne. Pozycje, które pojawiają się po każdym zabiegu jaki miałem ja lub moi przyjaciele to: leżeć w cichym i spokojnym miejscu oraz ogrzewanie.  Tym razem ogrzewania nie wziąłem sobie bardzo do serca bo wówczas było ponad 30 stopni na dworze, przez co wystarczyło leżeć pod kocykiem. W innych okolicznościach używam poduszki elektrycznej. Moja jest prehistoryczna, kupiona za czasów PRL – przynajmniej tak wygląda. Posiada trzy poziomy intensywności grzania.

image (1)

Dobrym sposobem jest prawdopodobnie również termofor. Mama dopiero co go kupiła więc jeszcze nikt go nie używał. W ciepłe dni pewnie też dobrze chłodzi!

image

źródło pierwszego obrazka
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

dokomentarzy