Rekuperator!

W połowie października w Poznaniu stanął rekuperator! Jest to automat – taki jednoręki bandyta na … psie odchody. Ma zachęcić mieszkańców Poznania do sprzątania po swoich psach. Jak działa to cacko? Podobno bardzo prosto, woreczek z nieczystościami należy wrzucić do środka a następnie pociągnąć wajchę w dół, w zamian możemy wygrać piłkę dla pupila! Prawie jak w kasynie. Urządzenie zbudowała grupa Volkswagen Group Polska, w ramach kampanii Think Blue.

Oczywiście jak to zawsze, najpierw ktoś urwał rączkę, potem uszkodzono podajnik. Pomysł podłapały już inne miasta – być może pojawi się taki niebawem w Gdańsku i Warszawie.

 

Rekuperator-czyli-nowa-maszyna-hazardowa

 

źródło zdjęć www.mmpozan.pl, komiks – stefczyk.info
Komentarze do “Rekuperator!

  1. Ale super pomysł, uczenie człowieka czystości na psich zasadach, zrobisz coś dobrze dostaniesz nagrodę! :) Wszędzie w miastach tak powinno być bo to nasze społeczeństwo nic bezinteresownie nie zrobi… U mnie na osiedlu prościej postawić tabliczki że psów wyprowadzać nie wolno zamiast postawić trzy pojemniki na odchody, to jest żałosne. Gdzie tu logika i tak wszyscy wychodzą z psami bo gdzie mają z nimi iść? I w ten sposób mają kupy w koszach na śmieci przy oknach ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

dokomentarzy