Pakowanie czas zacząć

Bierzecie psa na wakacje? Nie jest to prosta sprawa, nie wszędzie psy są mile widziane. Ciężko było znaleźć miejsce,  gdzie mógłbym spać, byłaby psia plaża i jeszcze blisko do tej plaży. Miejsce opiszę po powrocie i podzielę się z Wami moją opinią.  Dziś poruszę temat pakowania. Przygotowałem dla was listę niezbędnych  (ok, może nie niezbędnych ale przydanych rzeczy, o których warto pomyśleć wyjeżdżając z psem na wakacje).  Tata zaczął pakować się od otwarcia barku, ja udałem się do kuchni.

IMG_0600

Ważna rzecz to mieć co jeść, ale też na czym jeść. W moim wyjazdowym must have znalazły się miski – na jedzenie i wodę, miska na plażę i bidon. Oczywiście jedzenie – wygodne małe puszeczki oraz pojemnik do którego wsypałem ulubione smakołyki. Ten akurat jest po jakiś psich smakołykach, ale puszka po kawie sprawdziłaby się równie dobrze.

IMG_0599

Codzienna toaleta to nieodłączny element życia. Czyszczenie uszu, oczu i pyska obowiązkowo  – muszę przecież jakoś wyglądać no nie? Dodatkowo na wszelki wypadek szampon – kto wie gdzie mnie mamusia wywiezie. No i najważniejsza rzecz leki – maści do uszu, zębów i tabletki na serce.

IMG_0597

Dokumenty – może nie tak ważne, ale przecież z nad morza to już blisko do Szwecji, nie wiadomo gdzie pognają małe białe łapki.

IMG_7996

Mój samochodowy fotelik na wyjeździe pełni także rolę posłania. Dobra kłamię i tak śpię w łóżku… no gdzie ja lord  w posłaniu…

IMG_0596

W tej kwestii mama bije wszystko i wszystkich na głowę. Czapeczki, koszulki, apaszki… Na pewno przyda wam się smycz i obroża lub szelki.

Plażowanie czas zacząć. Obowiązkowo – kocyk, ręcznik lub coś na czym mogę spać na plaży. Z pozostałej plażowej infrastruktury wykorzystuje mamusiowe akcesoria.

IMG_0595

Tak lordowie spędzają wakacje:

IMG_8717
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

dokomentarzy