MiTo a Tobie co?

Jeszcze przed wyjazdem odwiedziłem kawiarnię MiTo, znajdującą się obok pl. Konstytucji. MiTo to nie tylko kawiarnia  jest to właściwie połączenie kawiarni, księgarni i galerii sztuki. W środku znajdziecie zatem kącik do czytania, ale nie taki jak w innych miejscach tu naprawdę wybór jest ogromny, możecie zakupić nową książkę, gazetkę (nawet zagraniczne są aktualne!) do tego coś do picia, przegryzienia i rozkoszować się chwilą. MiTo angażuje się w wiele wydarzeń, które również organizuje u siebie np. pokazy filmów, wystawy, spotkania, koncerty etc.

 

 

 

 

Ja jak zwykle wybrałem moje ulubione zajęcie – zgadniecie jakie ?

 

IMG_1177

 

IMG_1176

 

No ok. cały czas nie spałem, ułożyłem się lulu jak przenieśliśmy się do środka. Wcześniej siedzieliśmy na zewnątrz to wiecie ruchoma ulica, godzina 21:00 tłumy ludzi w centrum. Trzeba było obczajać co się dzieje na dzielni.

 

IMG_1174

 

IMG_1172

 

Miejsce modne, więc i mnie nie mogło tam zabraknąć. Nie ma problemu abyście wybrali się tam ze swoim pupilem, ba nawet dostanie miskę z wodą.   Zatem jest to kolejne psiolubne miejsce, które trafia na moją listę psiejsc!

Zdjęcia z wnętrza lokalu pochodzą z  MiTo
Komentarze do “MiTo a Tobie co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

dokomentarzy