Weterynarz w centrum handlowym

SmartVet to niemiecka sieć klinik dla zwierząt o wysokim standardzie. Założycielem marki jest Olaf Thamm – lekarz weterynarz specjalizujący się leczeniem gatunków egzotycznych. To on opracował standardy opisujące zasady i procedury obowiązujące w klinikach. Otwarcie polskiej filii w Katowicach odbyło się 20 kwietnia. Dość nietypowa lokalizacja, która z pewnością będzie atutem kliniki, to centrum handlowe Silesia.  Ile razy jadąc z chorym pupilem nie mogliście znaleźć miejsca do zaparkowania? Oczywiście do kliniki jest osobne wejście od parkingu. Należy zwrócić uwagę, że to nie tylko lecznica, a cały kompleks o powierzchni 275m2 stworzony dla zwierząt. Jest to pierwsza klinika w Polsce posiadająca własną karetkę! Oprócz przychodni i zaplecza medycznego znajdziemy tam salon piękności, hotel dla zwierząt, aptekę i sklep zoologiczny.

Więcej informacji o klinice i jej usługach znajdziecie na stronie SmartVet.

Jestem ciekaw jak się sprawdzą, czekam na pierwsze opinie pacjentów.  Jak będę kiedyś w Katowicach na pewno się tam wybiorę.

40790_wkrotce-otwarcie-pierwszej-przychoni-w-silesia-city-center-katowice

_DSC0475

chapter_image[2].jpg

_DSC0455

źrodlo: http://www.smartvet.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

dokomentarzy