O mnie

4

Mam na imię Bufi, jestem psem rasy maltańczyk. Urodziłem się 21 listopada 1998 r. w hodowli pod Warszawą. Tam kupili mnie moi pierwsi właściciele, gdzie mieszkałem przez prawie 14 lat. Trochę niesforny byłem bo kilka razy uciekłem na przechadzkę. Jedna z nich zakończyła się pobytem u miłej rodziny. Wówczas wyglądałem tak:

1

Miałem skołtunione futerko, aby nie męczyć mnie rozczesywaniem go ostrzyżono mnie na krótko. Całkiem śmieszna była nowa fryzura:

2

Dodatkowo miałem chore ząbki, podejrzewano też wadę serca. Bardzo dziękuję za opiekę i akcję prowadzoną na jednym z forum o psach – zbiórki pieniędzy na leczenie moich ząbków! Całe szczęście okazało się że rodzina mnie szuka. Wróciłem do domu i byłem bardzo szczęśliwy. Niestety tak się poukładało w życiu, że moi Państwo byli zmuszeni mnie oddać. Trafiłem w „dobre ręce”. Nie wiem czy sam uciekłem, zgubiłem się czy mnie porzucono, ale nagle znalazłem się na ulicy. Przygarnęła mnie kolejna miła Pani do swojego domu, ale jej pies mnie nie polubił. Dlatego oddała mnie koleżance. Nowa mamusia zaadoptowała mnie 3 października 2012r. (w swoje urodziny – dobre zagranie pozostali domownicy nie mieli sumienia robić awantury o nowego pupila). Tak wyglądałem następnego dnia na spacerze w nowej okolicy:

3

Okazało się że mam nie tylko chore ząbki, ale też raka. Całe szczęście wada serca jest mała i nie była przeszkodą w operacji. Nie było przerzutów, więc sprawa zakończyła się po jednym zabiegu. W badaniach wyszło też, że mam złe parametry wątrobowe, dlatego muszę jadać specjalną karmę. Nowej mamie całkiem odbiło na moim punkcie, jesteśmy niemal nierozłączni i strasznie mnie rozpieszcza. Teraz mam mamę, tatę, siostrę oraz zwierzęcych współlokatorów psy, koty a nawet żółwia!

12

 

Dlaczego powstał blog?

Co dzień przeglądałem razem siostrą modne blogi i pomyślałem, że ja też mogę taki mieć! A tak poważnie blog powstał w ramach pewnego projektu. Po jego zakończeniu zdradzę wam wszystkie szczegóły.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Masz pytanie, chcesz się porostu czymś podzielić, masz uwagi do strony – pisz! Skorzystaj z  formularza w zakładce kontakt,  możesz również napisać  bezpośrednio na adres: lordbufi@gmail.com  lub po przez wiadomość na facebooku.

Gdzie jeszcze znajdziesz Lorda Bufiego?

Jestem bardzo społecznościowym psem!  Mam własny profil na instagramie, gdzie dodaje moje zdjęcia oraz fanpage na facebooku. Polub moją stronkę a będziesz powiadamiany na bieżąco o nowych wpisach na blogu!

 

 

 

Zdjęcia z pierwszej mojej wyprawy użyczyła Selenga i jej rodzina. Dziękuję!